
Труба нержавіюча профільна АІЅІ 304 60х40х1,5 мм (6м)
від 190 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Продаємо труби нержавіючі профільні АІЅІ 304 60х40х1,5 мм 6-тиметровые матові і полированые і інші розміри і марки нержавіючої сталі і типи поверхонь.
Мінімальна роздріб від 3-х метрів.
Можлива порізка та відправка продукції по Україні перевізниками або самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для каналізації, Для транспортування агресивних середовищ, Для систем зрошення, Для питної води, Для нафтопроводів, Для створення конструкцій |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | АІSI 304 |
| Перетин труби | Прямокутне |
| Вид труби | Шовна |
| Тип труби | Електрозварна |
| Товщина стінки труби | 1.5 мм |
| Вага 1 п.м. труби | 2.26 кг |
| Довжина | 6000 мм |
| Висота труби | 40 мм |
| Ширина труби | 60 мм |
| Спосіб виготовлення | Електрозварна |
| Поверхня труби | Шліфована, Дзеркальна, Матова, Полірована |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 190 ₴/кг
