Довжина: 2990 мм
Ширина: 1600 мм
Висота: 2030 мм
Маса: 4990 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма колодязя | Чотиригранна |
| Довжина | 2990 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 4.37 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 20 000 ₴

