Довжина: 2390 мм
Ширина: 1300 мм
Висота: 2010 мм
Маса: 3300 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма колодязя | Чотиригранна |
| Довжина | 2390 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 14 650 ₴

