Довжина: 1950 мм
Ширина: 1160 мм
Висота: 1810 мм
Маса: 2450 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма колодязя | Чотиригранна |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 1160 мм |
| Висота | 1810 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 150 ₴

