Довжина: 1350 мм
Ширина: 1060 мм
Висота: 1570 мм
Маса: 1550 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма колодязя | Чотиригранна |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Висота | 1570 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 800 ₴

