Вага, кг: 400 кг
Довжина: 900 мм
Ширина:800 мм
Висота: 660 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма колодязя | Чотиригранна |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 660 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 300 ₴

