Характеристики
| Довжина,мм | 1000 |
| Ширина, мм | 500 |
| Висота, мм | 50 |
| Маса, кг | 60 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид залізобетонного виробу | Плита тротуарна |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 50 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 0.06 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 340 ₴

