Реалізуємо листовий прокат з алюмінієвого сплаву АМГ-5 (6).
Розмір листа :
Ширина 1500 мм;
Довжина 3000 мм;
Товщина плити 65 мм.
Широкий вибір.
Завжди в наявності алюмінієвий прокат: труби, листи, швелери, куточки, круглий прокат.
Доставка по території України вантажними та поштовими транспортними компаніями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 65 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Вага 1 п.м. | 273 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 275 ₴/кг




