Реалізуємо листовий прокат з алюмінієвих сплавів. Поверхня рифлена (квінтет).
Розмір листа 1000х2000 мм
Товщина 1 мм
В наявності широкий вибір алюмінієвої продукції: трубний прокат (круглі та профільні), листовий прокат (гладкий і рифлений), кругляк, швелери, куточки.
Доставка по території України вантажними та поштовими транспортними компаніями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип листа | Рифлений |
| Вид рифлення | Ромб |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Покриття | Без покриття |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Стан виробу | Нове |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 240 ₴/кг



