
Лист нержавіючий АІЅІ 304 (аналог стали 04Х18Н9) 1,0х1250х2500мм 2В+PVC
від 195 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Продаємо листи нержавіючі марки АІЅІ 304 (аналог ст 04Х18Н9) 1,0х1250х2500мм 2В+РVC ( матовий в плівці) та інші раскрои і марки нержавіючої сталі оптом і в роздріб .
Мінімальна роздріб від одного аркуша.
Відправка по Україні будь-якими перевізниками або самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 2500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 195 ₴/кг
