
Люк каналізаційний магістральний «ВМ» Київводоканал
від 12 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
1. Зусилля при випробуванні на механічну міцність – 400 кН;
2. Вага комплекту (корпус і кришка) – 145 кг ;
3. Габаритні розміри – D 800 x 180 мм ;
4. Діаметр кришки – D 600 мм ;
5. Матеріал СЧ – 15 ГОСТ 1412 – 85;
6. Місце розміщення: магістралі з високим навантаженням
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 40 т |
| Діаметр корпусу люка | 800 мм |
| Висота корпусу люка | 180 мм |
| Діаметр кришки люка | 600 мм |
| Товщина кришки люка | 55 мм |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 12 500 ₴




