1. Зусилля при випробуванні на механічну міцність – 250 кН;
2. Вага комплекту (корпус і кришка) – 90 кг ;
3. Габаритні розміри – D 840 x 100 мм ;
4. Діаметр кришки – D 580 мм ;
5. Матеріал СЧ – 15 ГОСТ 1412 – 85;
6. Місце розміщення: міські автомагістралі.
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Т |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 25 т |
| Діаметр корпусу люка | 820 мм |
| Висота корпусу люка | 100 мм |
| Діаметр кришки люка | 580 мм |
| Товщина кришки люка | 30 мм |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 90 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 900 ₴




