1. Зусилля при випробуванні на механічну міцність – 250 кН;
2. Вага комплекту (корпус і кришка) – 110 кг ;
3. Габаритні розміри – D 870 x 120 мм ;
4. Діаметр кришки – D 650 мм ;
5. Матеріал СЧ – 15 ГОСТ 1412 – 85;
6. Місце розміщення: міські автомагістралі.
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Т |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 25 т |
| Діаметр корпусу люка | 870 мм |
| Висота корпусу люка | 120 мм |
| Діаметр кришки люка | 650 мм |
| Вага корпусу люка | 110 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 900 ₴



