Продаємо листи нержавіючі марки АІЅІ 430 1,0х1500х3000мм 2В+РVC (матовий в плівці) та інші раскрои і марки нержавіючої сталі оптом і в роздріб .
Мінімальна роздріб від одного аркуша.
Відправка по Україні будь-якими перевізниками або самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип листа | Гладкий |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Стан виробу | Нове |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 3000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 125 ₴/кг

