1. Зусилля при випробуванні на механічну міцність – 125 кН;
2. Вага комплекту (корпус і кришка) – 66 кг ;
3. Габаритні розміри – D 790 x 95 мм ;
4. Діаметр кришки – D 650 мм ;
5. Матеріал СЧ – 15 ГОСТ 1412 – 85;
6. Місце встановлення: автостоянки, внутрішньоквартальна проїжджа частина з незначним навантаженням.
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | З |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 12.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 790 мм |
| Висота корпусу люка | 100 мм |
| Діаметр кришки люка | 650 мм |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 72 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 000 ₴

