1. Вага комплекту: 47 кг
2. Розміри: d кришки-600 мм, d корпуса-760х70мм.
3. Витримує навантаження 1.5 т, (на 4 вуха),
4. Призначення: Встановлюється в зонах зелених насаджень, в парках, скверах, на тротуарах для накриття оглядових колодязів каналізації та септиків. Є можливість встановлення замикаючого пристрою.
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 4 т |
| Діаметр корпусу люка | 740 мм |
| Висота корпусу люка | 80 мм |
| Діаметр кришки люка | 600 мм |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 50 кг |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 100 ₴

