(60 кг) (Ø кр.600; засн.770, h-90)
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 3 т |
| Діаметр корпусу люка | 740 мм |
| Висота корпусу люка | 80 мм |
| Діаметр кришки люка | 600 мм |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 200 ₴

