Використовуються в будівництві для перекриття між поверхами, для накриття лотків, створення несучих конструкцій.
Наша доставка здійснює доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип плити перекриття | Багатопустотні |
| Вид багатопустотної плити | ПК |
| Довжина | 7700 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 220 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 500 ₴

