
Плита залізобетонна ПК72-12-12,5 асортимент доставка
від 8 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Використовуються в будівництві для перекриття між поверхами, для накриття лотків, створення несучих конструкцій.
Наша доставка здійснює доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип плити перекриття | Багатопустотні |
| Вид багатопустотної плити | ПК |
| Довжина | 7200 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 220 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8 500 ₴
