Полиацеталь – конструкционный материал, обладающий хорошей упругостью и устойчивостью к нагрузкам, истиранию, перепадам температуры, благодаря чему широко используется в промышленности. Материал имеет также несколько синонимичных наименований: полиметиленоксид, полиоксиметилен, полиформальдегид.
Что касается свойств данного материала, то они в определенной мере уникальны:
- достаточно прочный, чтобы быть стойким к механическим воздействиям и динамическим нагрузкам;
- при високих температурах демонструє знижену повзучість;
- має хорошу зносостійкість;
- не містить шкідливих речовин, що дозволяє матеріалу бути використаним у харчовій промисловості;
- у мінливих середовищах зберігає геометричні розміри деталі;
- пружний;
- поляризується в електричному полі;
- не втрачає властивостей у широкому діапазоні температур:–60—+135 градусів Цельсія;
- має хімічну стійкість до масел, слабких кислот, лугів і різних органічних речовин;
- не розтріскується;
- легко обробляється.
Також полиацеталь має гарний зовнішній вигляд. Він податливий до маркування лазером і зварювання ультразвуком, однак абсолютно не готовий протистояти впливу радіації і сильних кислот.
Купити полиацеталь ви можете, оформивши замовлення через сайт. Ціни на кожному найменуванню товару вказані роздрібні. Оптові розцінки визначаються індивідуально, в залежності від обсягу замовлення (чим більше, тим дешевше).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип полімеру | POM |
| Вид полімеру | Неорганічний |
| Форма сировини, що поставляється | Лист |
| Колір | Білий |
| Вага | 11 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 6 мм |
- Ціна: від 280 ₴/кг

