Полиацеталь – конструкційний матеріал, що володіє хорошою пружністю і стійкістю до навантажень, стирання, перепадів температури, завдяки чому широко використовується в промисловості. Матеріал має також кілька синонімічних найменувань: полиметиленоксид, полиоксиметилен, полиформальдегид.
Що стосується властивостей даного матеріалу, то вони певною мірою унікальні:
- досить міцний, щоб бути стійким до механічних впливів і динамічних навантажень;
- при высоких температурах демонстрирует пониженную ползучесть;
- имеет хорошую износостойкость;
- не содержит вредных веществ, что позволяет материалу быть использованным в пищевой промышленности;
- в изменчивых средах сохраняет геометрические размеры детали;
- упругий;
- поляризуется в электрическом поле;
- не теряет свойств в широком диапазоне температур: –60—+135 градусов Цельсия;
- имеет химическую сопротивляемость к маслам, слабым кислотам, щелочам и разным органическим веществам;
- не растрескивается;
- легко обрабатывается.
Також полиацеталь має гарний зовнішній вигляд. Він податливий до маркування лазером і зварювання ультразвуком, однак абсолютно не готовий протистояти впливу радіації і сильних кислот.
Купити полиацеталь ви можете, оформивши замовлення через сайт. Ціни на кожному найменуванню товару вказані роздрібні. Оптові розцінки визначаються індивідуально, в залежності від обсягу замовлення (чим більше, тим дешевше).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип полімеру | POM |
| Вид полімеру | Неорганічний |
| Форма сировини, що поставляється | Стрижень |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 1000 мм |
- Ціна: від 280 ₴/кг

