Полиацеталь – конструкційний матеріал, що володіє хорошою пружністю і стійкістю до навантажень, стирання, перепадів температури, завдяки чому широко використовується в промисловості. Матеріал має також кілька синонімічних найменувань: полиметиленоксид, полиоксиметилен, полиформальдегид.
Що стосується властивостей даного матеріалу, то вони певною мірою унікальні:
- досить міцний, щоб бути стійким до механічних впливів і динамічних навантажень;
- при високих температурах демонструє знижену повзучість;
- має хорошу зносостійкість;
- не містить шкідливих речовин, що дозволяє матеріалу бути використаним у харчовій промисловості;
- у мінливих середовищах зберігає геометричні розміри деталі;
- пружний;
- поляризується в електричному полі;
- не втрачає властивостей у широкому діапазоні температур:–60—+135 градусів Цельсія;
- має хімічну стійкість до масел, слабких кислот, лугів і різних органічних речовин;
- не розтріскується;
- легко обробляється.
Також полиацеталь має гарний зовнішній вигляд. Він податливий до маркування лазером і зварювання ультразвуком, однак абсолютно не готовий протистояти впливу радіації і сильних кислот.
Купити полиацеталь ви можете, оформивши замовлення через сайт. Ціни на кожному найменуванню товару вказані роздрібні. Оптові розцінки визначаються індивідуально, в залежності від обсягу замовлення (чим більше, тим дешевше).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип полімеру | POM |
| Вид полімеру | Неорганічний |
| Форма сировини, що поставляється | Стрижень |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 1000 мм |
- Ціна: від 280 ₴/кг

