
Тактильна полимерпещаная плитка для слабозорих і сліпих 330х330х30 Конус
від 150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Тактильну плитку використовують для попередження людей з проблемним зором про шляхи спрямування і правильності маршруту, а також про можливі перешкоди на їх пересування.
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виробу | Полімерно-піщаний матеріал |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 150 ₴
