
Тактильна бетонна плитка для слабозорих і сліпих 400х400х50 Смуга
від 460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Тактильну плитку використовують для попередження людей з проблемним зором про шляхи спрямування і правильності маршруту, а також про можливі перешкоди на їх пересування.
Перевага бетонної тактильної плитки:
- доступність вироби;
- легкість укладання;
- довговічність;
- малі габарити, з допомогою яких споруджують ділянки різних розмірів;
- міцність виробу;
- у процесі використання не виділяє пил;
- не виділяє токсини під впливом високих температур;
- різноманітність забарвлень і форм, завдяки яким можливо робити різні візерунки;
- водопроникність виробу забезпечує сухе покриття, на якому не збирається волога;
- можливість збирання і розбирання вироби, що важливо при ремонті.
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виробу | Бетон |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 50 мм |
| Морозостійкість | F250 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 460 ₴
