Стійки УСО:
УСО-1А- 5200х250х250мм;
УСО-2А- 4400х250х250мм;
УСО-3А- 3600х250х250мм;
УСО-4А- 3000х250х250мм;
УСО-5А- 2200х250х250мм;
Стійки УСО залізобетонні використовуються в будівництві ліній електропередач і являють собою основу конструкцією ЛЕП.
Стійки УСО залізобетонні ціна може змінюватися в залежності від обсягу замовлення, точну ціну Вам назвуть наші менеджери по телефону.
Компанія "Ристейл Груп" пропонує металопрокат, будівельні матеріали високої якості та виготовлені відповідно до ДСТУ. Ви можете купити стійки УСО залізобетонні та іншу продукцію за оптовими цінами від українських та іноземних виробників. Зателефонувавши за вказаними номерами, Ви отримаєте грамотну консультацію досвідченого менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3600 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип стійки ЛЕП | УЗГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 015 ₴

