Стойки УСО:
УСО -1А- 5200х250х250мм;
УСО -2А- 4400х250х250мм;
УСО-3А- 3600х250х250мм;
УСО-4А- 3000х250х250мм;
УСО-5А- 2200х250х250мм;
Стойки УСО железобетонные используются в строительстве линий электропередач и представляют собой основу конструкцией ЛЭП.
Стойки УСО железобетонные цена может изменяться в зависимости от объема заказа, точную цену Вам назовут наши менеджеры по телефону.
Компанія "Ристейл Груп" пропонує металопрокат, будівельні матеріали високої якості та виготовлені відповідно до ДСТУ. Ви можете купити стійки УСО залізобетонні та іншу продукцію за оптовими цінами від українських та іноземних виробників. Зателефонувавши за вказаними номерами, Ви отримаєте грамотну консультацію досвідченого менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 4400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип стійки ЛЕП | УЗГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 575 ₴

