
Дорожня Плитка (під авто) армована 8К.5 ар 500х500х60
від 280 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Армована тротуарна плитка призначалася як дорожнє покриття для автомобілів та спец.техніки, а також для покриття пішохідної зони на промислових підприємствах. Здобула свою популярність завдяки простоті укладання, високої міцності і відносно невисокою ціною в порівнянні з асфальтом.
Робимо доставку по території України. Відмінна якість за доступними цінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Плита тротуарна |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 60 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 0.05 т |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 280 ₴
