Бордюр, поребрик - дорожній конструктивний елемент, що використовується в дорожньому будівництві.
Виконує функцію поділу проїзної, пішохідної частини та зеленої зони.
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид бордюрного каменю | Дорожній |
| Матеріал виробу | Бетон |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 100 кг |
| Морозостійкість | F200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 380 ₴

