По наявності на складі пропонуємо плити аеродромні ПАГ 14 і ПАГ 18:
ПАГ 14 6000х2000х140
ПАГ 18 6000х2000х180
Робимо доставку по території України. Відмінна якість за доступними цінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Плита дорожня |
| Довжина | 6000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 140 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 4.2 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 17 000 ₴

