
Капролон (поліамід-6) стрижень білий товщина 100,0 мм (1000 мм)
від 270 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Поліамід 6 , званий також капролоном, - це конструкційний матеріал. Він відомий під кількома назвами, які по суті синонімічні: універсальне міжнародне назва - це поліамід (па) 6. Іноді матеріал називають також за назвами випускають його брендів.
Даний полімер володіє високою міцністю і довговічністю в експлуатації, в парі з різними металами відрізняється невеликим коефіцієнтом тертя. Буває поліамід стрижневий, листової і блочний (БЛ). Капролон можна обробляти із застосуванням технологій фрезерування, свердління, обточування та шліфування.
Па 6 має дуже корисна якість – при своїй достатньої міцності, його маса в 6-7 разів менше, ніж маса аналогічного обсягу сталі або бронзи, що в багатьох випадках дозволяє замінити сталеві деталі капролоновыми.
В состав капролона могут входить те или иные композиты – то есть примеси, которые обеспечивают материалу какие-либо дополнительные свойства.
Плотность полиамида низкая, и составляет 1,15 г / см3. Рабочая температура – это диапазон 40-70 °C, а температура плавления - 238 °C.
Этот материал снижает шум, производимый различными механизмами, поэтому его используют в качестве изоляционного. Из него делают разделочные доски, буферные блоки, накладки на те или иные детали, уплотнительные кольца, подкладки под нагружаемые элементы механизмов, и т.д.
Купити капролон ви можете, оформивши замовлення через сайт. Ціни на кожному найменуванню товару вказані роздрібні. Оптові розцінки визначаються індивідуально, в залежності від обсягу замовлення (чим більше, тим дешевше).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип полімеру | PA |
| Вид полімеру | Полиамид |
| Водопоглинання за 30 діб | 1 % |
| Форма сировини, що поставляється | Стрижень |
| Колір | Білий |
| Вага | 5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність | 1160 |
- Ціна: від 270 ₴/кг
