
Капролон (поліамід-6) лист чорний товщина 25,0 мм (1000х1000 мм)
від 259 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Поліамід 6 , званий також капролоном, - це конструкційний матеріал. Він відомий під кількома назвами, які по суті синонімічні: універсальне міжнародне назва - це поліамід (па) 6. Іноді матеріал називають також за назвами випускають його брендів.
Данный полимер обладает высокой прочностью и долговечностью в эксплуатации, в паре с различными металлами отличается небольшим коэффициентом трения. Бывает полиамид стержневой, листовой и блочный (БЛ). Капролон можно обрабатывать с применением технологий фрезерования, сверления, обточки и шлифования.
Па 6 имеет очень полезное качество – при своей достаточной прочности, его масса в 6-7 раз меньше, чем масса аналогичного объема стали или бронзы, что во многих случаях позволяет заменить стальные детали капролоновыми.
До складу огородження можуть входити ті чи інші композити – тобто домішки, які забезпечують матеріалу якісь додаткові властивості.
Щільність поліаміду низька і складає 1,15 г / см3. Робоча температура – це діапазон 40-70 °C, а температура плавлення - 238 °C.
Цей матеріал знижує шум, вироблений різними механізмами, тому його використовують в якості ізоляційного. З нього роблять обробні дошки, буферні блоки, накладки на ті чи інші деталі, ущільнювальні кільця, підкладки під навантажуються елементи механізмів, і т. д.
Купити капролон ви можете, оформивши замовлення через сайт. Ціни на кожному найменуванню товару вказані роздрібні. Оптові розцінки визначаються індивідуально, в залежності від обсягу замовлення (чим більше, тим дешевше).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип полімеру | PA |
| Вид полімеру | Полиамид |
| Водопоглинання за 30 діб | 1 % |
| Форма сировини, що поставляється | Лист |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність | 1160 |
- Ціна: від 259 ₴/кг
