
Труба гарячекатана 83х10 сталь 20 ГОСТ 8732 безшовна
від 59 800 ₴/т
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Гарячекатана труба виготовляється згідно ГОСТ 8732-78 і є заготовкою для холоднодеформованих безшовних труб, основною відмінною особливістю якої є відсутність зварного шва і відрізняється відмінною стійкістю до високих тисків робочих рідин і газів.автомобілебудування
Сфера застосування:
- тракторобудування
- авіабудування
- будівництва систем водопостачання та газопроводів;
- буріння свердловин;
- виробництво складових котлів і систем опалення;
Пропонуємо послуги порізки за розмірами замовника.
Доставка по Україні зручним для Вас перевізником; "САТ"; "Нічний експрес", "Ін-Тайм", "Нова пошта"; "Делівері"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Марка стали | 20 |
| Перетин труби | Кругле |
| Вид труби | Безшовна |
| Тип труби | Гарячодеформована |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Внутрішній діаметр | 63 мм |
| Товщина стінки труби | 10 мм |
| Довжина | 6000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 59 800 ₴/т
