По наявності на складі або виготовимо під замовлення прикромочные лотки залізобетонні:
Б1-22-75 1000х750х375х220
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Автодорожній |
| Вид лотка | Прикрайковий |
| Довжина лотка | 1000 мм |
| Ширина лотка | 750 мм |
| Висота лотка | 220 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага лотка | 0.38 т |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

