По наявності на складі або виготовимо під замовлення лотки залізобетонні:
Л14-8-1 2970х1840х570
Л1500 1500х800х1500
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина лотка | 3000 мм |
| Ширина лотка | 1840 мм |
| Висота лотка | 570 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага лотка | 2.325 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 300 ₴

