По наявності на складі або виготовимо під замовлення лотки залізобетонні:
Л10-8 5970х1480х550
Л10-8-1 2970х1480х550
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина лотка | 3000 мм |
| Ширина лотка | 1480 мм |
| Висота лотка | 550 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага лотка | 1.65 т |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴

