По наявності на складі або виготовимо під замовлення лотки залізобетонні:
Л4-8 5970х780х530
Л4-8-1 2970х780х530
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина лотка | 3000 мм |
| Ширина лотка | 780 мм |
| Висота лотка | 530 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага лотка | 0.9 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴

