По наявності на складі або виготовимо під замовлення:
Кришки залізобетонні:
П21-8 2990х2460х160
П21д-8 740х2460х160
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Кришка |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина кришки | 3000 мм |
| Ширина кришки | 2460 мм |
| Висота кришки | 160 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага кришки | 2.95 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 19 100 ₴

