По наявності на складі або виготовимо під замовлення кришки для лотків:
П 2-15 740х420х100
П 3-8 740х570х50
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид залізобетонного виробу | Кришка |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина кришки | 740 мм |
| Ширина кришки | 420 мм |
| Висота кришки | 100 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага кришки | 0.08 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

