
Труба гарячекатана 57 х 4 сталь 20 ГОСТ 8732 безшовна
від 59 800 ₴/т
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Гарячекатана труба виготовляється згідно ГОСТ 8732-78 і є заготовкою для холоднодеформованих безшовних труб, основною відмінною особливістю якої є відсутність зварного шва і відрізняється відмінною стійкістю до високих тисків робочих рідин і газів.автомобілебудування
Сфера застосування:
- тракторобудування
- авіабудування
- будівництва систем водопостачання та газопроводів;
- буріння свердловин;
- виробництво складових котлів і систем опалення;
Пропонуємо послуги порізки за розмірами замовника.
Доставка по Україні зручним для Вас перевізником; "САТ"; "Нічний експрес", "Ін-Тайм", "Нова пошта"; "Делівері"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для газопостачання, Для каналізації, Для систем зрошення, Для транспортування стислого повітря, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для холодопостачання, Для нафтопроводів, Для створення конструкцій, Для буріння |
| Стан виробу | Нове |
| Марка стали | 20 |
| Перетин труби | Кругле |
| Вид труби | Безшовна |
| Тип труби | Гарячодеформована |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Товщина стінки труби | 4 мм |
| Довжина | 6000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 59 800 ₴/т
