По наявності на складі або виготовимо під замовлення лотки залізобетонні:
Л25-8 2970х2500х1340
Л24-8-1 2970х2460х1040
Робимо доставку по території України. Відмінна якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина лотка | 3000 мм |
| Ширина лотка | 2460 мм |
| Висота лотка | 1340 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Об'єм бетону | 1.9 куб. м |
| Вага лотка | 4.725 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 28 500 ₴

