По наявності на складі або виготовимо під замовлення лотки залізобетонні:
Л 4-8/2 - 3000х780х530
Л 5-8/2 - 3000х780х680
Л 7-8/2 - 3000х1160х680
Робимо доставку по території України. Відмінна якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина лотка | 3000 мм |
| Ширина лотка | 780 мм |
| Висота лотка | 530 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Об'єм бетону | 0.36 куб. м |
| Вага лотка | 0.9 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 000 ₴

