По наявності на складі або виготовимо під замовлення лотки залізобетонні:
Л 1-8/2 - 3000х420х360
Л 2-8/2 - 3000х570х360
Л 3-8/2 - 3000х780х380
Робимо доставку по території України. Відмінна якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина лотка | 3000 мм |
| Ширина лотка | 570 мм |
| Висота лотка | 360 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Об'єм бетону | 0.19 куб. м |
| Вага лотка | 0.45 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 500 ₴

