
Труба профільна 120х120х6 сталь 3пс ГОСТ 8639-82
від 65 000 ₴/т
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Труби виготовляються з вуглецевої і низьколегованої сталі, а іноді і з нержавійки. Найпоширеніші варіанти перерізу труб — квадратна і прямокутна. Всі труби, які ми реалізуємо, вироблені строго по ГОСТу, тому відрізняються високою якістю і тривалим терміном служби.
Обычно такой вид металлопроката используется в строительстве, при монтаже различных каркасов и просто в качестве столбов для ограждения какой-либо территории. Трубы характеризуются высокой прочностью и способны выдерживать серьёзные механические и вибрационные нагрузки. Профильные стальные трубы можно также использовать и как строительный материал в машиностроении, мебельном производстве, при изготовлении кожухов.
Наша компания предлагает услуги порезки по размерам заказчика
Доставка по Украине удобным для Вас перевозчиком; "САТ"; "Ночной экспресс", "Ин-Тайм"; "Новая почта"; "Деливери"
| Основні | |
|---|---|
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для газопостачання, Для каналізації, Для систем зрошення, Для транспортування стислого повітря, Для питної води, Для холодопостачання, Для нафтопроводів, Для створення конструкцій |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | 3 пс |
| Перетин труби | Квадратне |
| Вид труби | Шовна |
| Тип труби | Електрозварна |
| Товщина стінки труби | 6 мм |
| Довжина | 12000 мм |
| Висота труби | 120 мм |
| Ширина труби | 120 мм |
- Ціна: від 65 000 ₴/т
