Труби виготовляються з вуглецевої і низьколегованої сталі, а іноді і з нержавійки. Найпоширеніші варіанти перерізу труб — квадратна і прямокутна. Всі труби, які ми реалізуємо, вироблені строго по ГОСТу, тому відрізняються високою якістю і тривалим терміном служби.
Зазвичай такий вид металопрокату використовується в будівництві, при монтажі різних каркасів і просто в якості стовпів для огорожі будь-якої території. Труби характеризуються високою міцністю і здатні витримувати серйозні механічні і вібраційні навантаження. Профільні сталеві труби можна також використовувати і як будівельний матеріал у машинобудуванні, меблевому виробництві, при виготовленні кожухів.
Наша компанія пропонує послуги порізки за розмірами замовника
Доставка по Україні зручним для Вас перевізником; "САТ"; "Нічний експрес", "Ін-Тайм", "Нова пошта"; "Делівері"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для створення конструкцій, Для прокладки кабелю |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | 3 пс |
| Перетин труби | Прямокутне |
| Вид труби | Шовна |
| Тип труби | Електрозварна |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Висота труби | 25 мм |
| Ширина труби | 50 мм |
- Ціна: від 65 000 ₴/т

