Лоток залізобетонний марки Л10д-11
Реалізуємо лотки залізобетонні за вигідними цінами. Широкий вибір виробів Л1-8... Л1д-8/2... Л15-8... Л15д-8/2...
Лоток Л10д-11 має наступні розміри: Довжина 720 мм, ширина: 1480 мм, висота 550 мм
Терміни виготовлення, доставку по території України уточнюйте у наших фахівців щодо реалізації!
Широкий вибір залізобетонної продукції: лотки та кришки до них, кільця колодязя (кришки і днища), плити перекриття, ФБС, колодязі зв'язку, ІСА, СТ плита, плити дорожні в асортименті, плити аеродромні, стовпи освітлення та високовольтних ліній електропередач (СК, СВ, УСО)...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага лотка | 0.43 т |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Вид лотка | Звичайний |
| Висота лотка | 550 мм |
| Довжина лотка | 720 мм |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Ширина лотка | 1480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴


