Лоток железобетонный марки Л10-11/2
Реализуем лотки железобетонные по выгодным ценам. Широкий выбор изделий Л1-8... Л1д-8/2... Л15-8... Л15д-8/2...
Лоток Л1-8 имеет следующие размеры: Длинна 2985 мм, ширина 1480 мм, высота 550 мм.
Сроки изготовления, доставку по территории Украины уточняйте у наших специалистов по реализации!
Широкий вибір залізобетонної продукції: лотки та кришки до них, кільця колодязя (кришки і днища), плити перекриття, ФБС, колодязі зв'язку, ІСА, СТ плита, плити дорожні в асортименті, плити аеродромні, стовпи освітлення та високовольтних ліній електропередач (СК, СВ, УСО)...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага лотка | 1.65 т |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Вид лотка | Звичайний |
| Висота лотка | 550 мм |
| Довжина лотка | 2985 мм |
| Об'єм бетону | 0.66 куб. м |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Ширина лотка | 1480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴


