Лоток залізобетонний марки Л1д-8/2
Реалізуємо лотки залізобетонні за вигідними цінами. Широкий вибір виробів Л1-8... Л1д-8/2... Л15-8... Л15д-8/2...
Лоток Л1-8 має наступні розміри: Довжина 740 мм, ширина: 420 мм, висота 360 мм
Терміни виготовлення, доставку по території України уточнюйте у наших фахівців щодо реалізації!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага лотка | 0.11 т |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Вид лотка | Звичайний |
| Висота лотка | 360 мм |
| Довжина лотка | 740 мм |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Ширина лотка | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴


