
Лоток водовідвідний телескопічний Б-6 (Сірія 3.503.1-66.)
390 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Лоток водовідвідний телескопічний Б-6
Лотки (желоба) прикромкові використовуються для відведення води з околиці проїжджої частини дороги до водозбірника поблизу проїжджої частини. Під час стикування рекомендується використовувати розчин для абсолютного запобігання протіканню води. Для виробництва телескопічного лотка Б-6 використовується водостійкий бетон із малим водопоглинанням.
- Довжина L, мм:520
- Висота h, мм:250
- Геометричний об'єм, м куб:0,07
- Висота h1, мм:200
- Ширина b, мм:540
- Ширина b1, мм:430
- Об'єм бетону, м.куб:0,024
- Вага, кг:60
- Марка бетону:300
- ГОСТ, Серия:Серія 3.503.1-66.
- закладна 1:сітка арматурна С-1
- закладна:петля стропувальна ПС-2
- кількість закладних 1:1
- кількість закладних 2:2
Ми предлагаем широчайший асортимент товаров во всіх категоріях. Гарантія якості наших товаров підтверджена відповідними сертифікатами. Професійні консультації при купівлі в компанії "Глобал-сток2000".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Дренажний |
| Довжина лотка | 520 мм |
| Ширина лотка | 540 мм |
| Висота лотка | 250 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Вага лотка | 0.05 т |
| Вид лотка | Телескопічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

