
Аркуш із неіржавкої сталі AISI 316 1.5х1000х2000 мм (аналог 03Х17Н14М3)
355 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Аркуш із неіржавкої сталі AISI 316 1.5х1000х2000 мм (аналог 03Х17Н14М3)
Листовий прокат неіржавкої сталі аустенітного класу марки AISI 316 в асортименті від інтернет-магазину Глобалметал2000.
Продукція постачається від світових виробників сталі.
Проходить внутрішній контроль якості.
Постачання у всі регіони України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага 1 п.м. | 11.85 кг |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴/кг
