Плита дорожня ПАГ 14 (12-9,5)
Плита залізобетонна для дорожнього покриття марки ПАГ виготовляється згідно з ГОСТ 25912.0-91.
Вироби виготовляються у двох варіантах навантаження, для навантаження на 40 т і 60 т.
Навантаження на 40 т застосовується для дорожнього будівництва (6.5).
Навантаження на 60 т використовують для аеродромних покриттів (9.5).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид залізобетонного виробу | Плита дорожня |
| Довжина | 6000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 140 мм |
| Несуча здатність | 60 тс |
| Марка бетону | М350 |
| Об'єм бетону | 1 куб. м |
| Вага | 2.5 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴

